Proč je nebe modré?

17. února 2018 v 23:21 | Patrona |  Jen tak..
Proč je nebe modré?" - "Já nevím, prostě je." - "Proč jsou mraky bílé?" - "Netuším." - "Proč jsou lidé žlutí?" - "Protože je tak Bůh stvořil." - "Proč je tráva zelená?" - "Aby se v ní dal najít golfový míček."
~ Simpsonovi


Proč jsem se nenarodila o 30 let dřív? ...
Proč jsou lidi zlí? ...
Proč myslí každý na sebe? ...
Co je smyslem života? ...

Život - něco, co začíná narozením a končí smrtí. Čas, který je pro někoho delší, pro jiné kratší. Dnes tu jsme a zítra být nemusíme...

...

Nesnáším tuto dobu. Dobu, kdy většina mladých je zhnusená tímto světem, ničí sami sebe i okolí, pořád chodí se někam ožrat tak, že si z toho nepamatují nic.. Ale proč? To chtějí celý svůj život propít a zapomenout? Chápu, že jsou mladí, chtějí si užít, ale vážně se život žije tak, že půlku zapomeneme? Vždyť to jde i jinak..

Nemám nic proti jít párkrát za měsíc si někam sednout s přáteli, dát pivo atd., popř. jít někam zapařit (někoho to baví - mě třebas ne), ale proč to přehnat tak, že se akorát poblijete, zapomenete, uděláte ze sebe blbce?.. Vždyť existuje tolik věcí, co se dá dělat. Kino, různé sporty, jen tak jít ven, blbnout... Tak proč si jde většina lidí sednout jen do hospody? Jednou za čas ok, ale proč pořád?...

Ale to už odbočuji.. Chci říct, že dnešní doba je zkažená.. Život pro většinu lidí už nemá takovou hodnotu, jako dřív. Dnes si všichni mladí užívají, dělají kariéru a na rodinný život kašlou.. ,,Času je dost," říkají si všichni, jenže pak je pozdě, jsou staří. Umřeme s tím, že jsme promarnili náš život. Ten, který máme jen jeden.


Štve mě, že lidi si nehledají partnery, se kterými chtějí strávit zbytek jejich života, že si hledají jen někoho na pár nocí a ahoj... Štve mě, že se takhle zabíjí náš drahocenný čas. Čas, který nelze vrátit zpět. Čas, který ubíhá tak moc rychle... Vždyť před chvílí jsme byli ve školce, dnes už pracujeme, zítra budeme v důchodu a pozítří tu už nebudeme...

Tak na co teda čekáme...?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Verů | 18. února 2018 v 18:37 | Reagovat

Líbí se mi co autorka napsala. A ještě víc jak to na ni sedí.

Na co čekáme? Na co čekáme na partnera, který o nás nemá zájem s tím, že ''jednou mít bude''? Plýtváme čas který utíká tak rychle :-))))))))

Achh... Tak rychle utíká, a budeme čekat.. Zatím co za rohem jsou jiní, ochotní milovat, zajímat se a soucítit. Ochotní pomoci začít znovu a jinak.

:-) :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama